Hakkında samsung galaxy s8 edge kılıf

İşte Spigen'in Yeni Galaxy S8 Kılıfları (Galeri)Yeni Samsung Galaxy S8 Plus kılıf sızıntısı, telefonun bazı en iyi özelliklerini ortaya koyuyor. Yaklaşık bir yıldır Galaxy S8 akıllı telefon modeli üzerinde çalışma yapan Samsung bugüne kadar ürettiği en iyi amiral gemi akıllı telefon modeli olarak nitelendirdiği Galaxy S8 akıllı telefon modelinin çalışmalarını son aşamaya getirmişken, Galaxy S8'e ait fotoğraflar yayınlanmıştı.


Etkinlik sırasında yaklaşık 20 yönetici hatalı Galaxy Note 7'ler için diz çökerek özür diledi. Lakin, söz konusu bu görsellerde Galaxy S8'de three.5mm kulaklık girişinin yer almaya devam ettiği dikkat çekiyor. ?imdi ise yeni gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'yn resmi model numaralary ortaya çykty.


Siz değerli okurlarımıza fikir sağlamak ve ilerideki kılıf tercihlerinizde yardımcı olabilmek açısından şu ana kadar piyasada mevcut olan (bunlar şimdilik ülkemizde temin edilemiyor olabilir) orijinal Samsung kılıflarını tanıtacağız. Bu kılıflara göre Galaxy S8 modellerinde parmak izi okuyucusunun arka kameranın yanına konumlandırılacağını söyleyebiliriz.


Onlar için Verus, birbirinden çekici görünüme sahip olan ve telefonu güvenle kullanmayı sağlayacak Galaxy S6 kılıf ve Galaxy S6 Edge kılıf seçenekleri sunuyor. Bunun üstesinden gelmek isteyen Samsung şirketi, yeni telefonu Galaxy S8'i piyasaya sürecek. Evan Blass, Galaxy S8 akıllı telefon modeli ile ilgili yaptığı açıklamada, arka kapak kısmının Galaxy S7 ile benzer olduğu fakat ön kısımda ise belirli değişikliklerin olduğunu belirtti.


Elinizde Samsung Galaxy Note 7 varsa ve bu cihazı halen daha kullanmaya devam ediyorsanız hemen geri çağırma kampanyasına dahil olun ve cihazınızı iade edin. Kabataslak bir hesaplama ile Galaxy S8'in Türkiye fiyatının 3.300 ile 3.600 TL arasında Galaxy S8 Plus'ın fiyatının ise three.600 ile four.000 TL bandında olmasını bekliyoruz.


Kılıf modelleri arasında su/toz geçirmeyen, darbe emici, yıpranma karşıtı ürünler de bulunuyor. Bunun yanı sıra biri üstte biri altta olmak üzere Galaxy S8 modelinde stereo hoparlörlerin olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yanında Galaxy S8 Plus modellerinin de belli başlı bazı detayları ortaya çıkıyor.


Türkiye'de Apple'ın yükselen kurdan dolayı uyguladığı zammın Galaxy S8 ile Samsung cephesinde de uygulanması bekleniyor. Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung GALAXY NOTE 7 cihazlarının yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.


Galaxy S8 Plus olarak adlandırılacak cihazın özellikleri bakımından da S8'e göre artılara sahip olacak. Samsung Galaxy S8, bizlere bir sürpriz yaparak, katlanabilir bir ekranla da gelebilir. Galaxy S8‘in resmi olarak piyasaya sunulmasını beklememiz gerekiyor ve ancak zaman bu sızıntıların ne kadar inandırıcı olduğunun farkına varacağız.


Geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy S8+ adını doğrulayan ve ünlü VantureBeat yazarı Evan Blass Samsung Galaxy S8 için olan sızıntılarına devam ediyor. Hatta hepinizin bildiği gibi Galaxy S6 Edge ve Galaxy S7 Edge modellerinde büyük bir ilerleme kaydettiğini de söylemek mümkün olacaktır.


Selamin Aleykum Azerbeycandan yaziyorum ben hem s7edge hem iphone 6s telefonda guzel.iphone kullanimi kolay ve guvenli s7 edge cok guzel gorunuyor sik duruyor ve ekrani olsun gear vr olsun uygulamalari olsun daha fazla artilari var.iphone bir marka olarak kullaniyorum s7edgeni sevdigim telefon oldugu icin kullaniyorum.


Ardından GSM Arena'da paylaşılan S8 görüntüleri diğer iddialar ile uyuşmadığı için pek fazla inanılmamıştı. Samsung Galaxy S8 ile ilgili önemli söylentilerden bir tanesi de telefonun Qualcomm Snapdragon 830 İşlemcisi ile piyasaya çıkabileceği. Özellikle Galaxy Note 7 sonrası büyük sıkıntılar çeken ve bu yüzden Galaxy S8 modeli üzerinde titizlikle çalışan Samsung'un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine güveninin tam olduğunu söyleyebiliriz.


Samsung Note 7'de yaşadığı başarısızlığının ardından müşterilerine kendini affettirecek ve düşen imajını yeniden yükseltecek bir telefonla 2017 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy S7'deki DAE özelliğinde ekranın sürekli sabit kalması durumunda zarar görmesi düşünülerek düzenli olarak hareket etmesi de sağlanmış.


Kısaca son çıkan sızıntılar ve ortaya çıkan kılıflar karşılaştırıldığında, hem telefonun tasarımı hem kılıf tasarımı paralellik gösteriyor. Sızdırılan Galaxy S8 kılıf görsellerinde, cihaz tasarımının daha önce sızıdırlan görsellerle büyük oranda örtüştüğü dikkat çekiyor.


Samsung Galaxy S8 Edge de şarj sorunu da düşünülmüş ve Ultra Energy Saving Mode eklenmiş. Hatta Samsung tarafından da ilk doğrulanan detaylardan biri yeni sanal asistan iddiaları olmuştu. Galaxy S8 akıllı telefonunun Samsung tarafından tanıtılmasına çok kısa bir süre kala akıllı telefona ait özellikler de netleşmeye başladı.


Galaxy S8 ve S8 Plus eğer iddia edilen rakamlardan satışa çıkarsa, ülkemize de rekor fiyattan gelecek demektir. Ayrıca Samsung tarafından üretilmiş olan en şık akıllı telefon modeli olarak görülüyor. Aşağıda Weibo üzerinden yayınlanan Galaxy S8 edge ve Mi note 2 teknik özellik karşılaştırmasının yapıldığı tabloyu inceleyebilirsiniz.


Samsung aksesuar fiyatları ürünün cinsine ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Samsung Galaxy S8‘ in de tıpkı Ağustos' ta çıkması beklenen Samsung Galaxy Note 7 gibi six GB' lık bir RAm kapasitesi ile bizlerle olması bekleniyor. Samsung, bu zamana kadarki tüm Galaxy modellerinde farklı bir yenilik ortaya koydu.


Uzmanlar Galaxy Note 7 skandalında henüz sorunu çözemediğini açıklayan Samsung hisselerindeki düşüşün ABD borsalarının açılmasıyla devam etmesi bekleniyor. Mantyksal yakla?ymla yeni Galaxy S8 modellerinin SM-G940 ve SM-G945 model numaralary ile tıklayınız gelmesi gerekiyordu.


Resimlerde gördüğümüz telefon Galaxy S8'e yakın bir tasarıma sahip olsa da, yüzde one hundred aynısı olmayabilir. Bu durum müşterilerin çok hoşuna gidebileceği gibi, Galaxy S8 patlaması yaşanabilir. Galaxy S8 ve S8 Plus'ın beklenen duyurusu hala bir ay uzakta, bu da demek oluyor ki bilgi sızıntılarıyla idare etmeye devam edeceğiz.


Şimdiye kadar Galaxy S amiral gemilerinin alt kısmında gördüğümüz ve parmak izi tarayıcı için de kullanılan Ana Sayfa butonunun olmayışı, son zamanlarda iddia edilen ekrana entegre parmak izi tarayıcı ve Ana Sayfa düğmesi eksikliği bilgilerini doğruluyor.


Bu sefer, Galaxy S8 Plus için özel olarak tasarlanmış gerçek bir kılıfın neye benzediğine bakıyoruz. Samsung gönlünüzü almak için göndermiş sanırım telefonu sizde iyice sıvamışsınız telefonu 1800 ytl değil 1200 den fazla verilmez.1800 e z3 alırım daha iyi be.


Samsung Galaxy S8‘de kullanılacak bir başka işlemci de Samsung Exynoss 10 nm. Qualcomm Snapdragon 835 İşlemcisinin de boyut olarak son derece küçük olduğunu daha önce belirtmiştik. Cihazların tasarımı büyük ölçüde Galaxy S6 modeline benziyor ancak ufak dokunuşlar var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *